Firma powstała w styczniu 2005 roku w odpowiedzi na potrzeby klientów. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie serwisem komputerowym i administrowaniem sieciami komputerowymi. Naszymi klientami byli i są klienci indywidualni, firmy i instytucje.

Przez lata zdobywania doświadczenia oferta poszerzyła się o wiele aspektów. Potrzeby naszych klientów odbiegły nieznacznie od typowej branży IT. Oferta firmy poszerzyła się o sprzedaż oraz instalatorstwo systemów telewizji przemysłowej CCTV, systemy alarmowe (włamaniowe, przeciwpożarowe) oraz instalacje elektryczne.

Nowością w firmie są systemy fotowoltaiczne. Pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego pozwala na budowę ciekawych instalacji. Pozwala na budowę systemu zabezpieczeń obiektów gdzie brak jest dostępu do sieci energetycznej, pozwala na budowę instalacji oświetleniowej bez poboru prądu z sieci. Wykorzystanie systemów fotowoltaicznych jest bardzo obszerne i dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wszystkie wymienione powyżej dziedziny szeroko rozumianej elektryki, elektroniki oraz informatyki mają wspólną cechę: szybki rozwój. Rozwój oraz pewna awaryjność urządzeń wymaga ich wymiany. Co zatem zrobić ze starym bądź uszkodzonym sprzętem, który nadaje się tylko do wyrzucenia? Najlepiej – skontaktować się z nami. Poza zapewnieniem możliwości zakupu i wdrożenia nowego sprzętu bądź instalacji, zapewniamy nieodpłatny odbiór Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (ZSEiE). Zapewniamy odbiór elektroodpadu wielkogabarytowego jak również mniejsze urządzenia RTV/AGD po najmniejsze urządzenia elektroniczne, materiały eksploatacyjne, źródła światła i inne na prąd działające. Posiadamy odpowiednie decyzje i pozwolenia w zakresie odbioru i transportu ZSEiE. Zapewniamy ważenie elektroodpadu, transport, odpowiednie zagospodarowanie, wydanie odpowiednich dokumentów potwierdzających przekazanie odpadu.

Jak wynika z powyższego u nas można zapatrzeć się w sprzęt, wdrożyć instalację branży IT, elektroniki oraz elektryki. Usługi świadczone są przez wykwalifikowaną kadrę inżynierów posiadających odpowiednie wymagane uprawnienia. Gwarantujemy solidność, dbałość o wykonanie, utrzymanie w ciągłej eksploatacji wykonanych instalacji. Satysfakcja klienta z naszych usług to dla nas priorytet. Zapraszamy do naszej siedziby bądź kontaktu innymi dostępnymi mediami. Wystarczy kliknąć zakładkę „kontakt”.